Email marketing powered by FreshMail

Dla Firm

Oferta dla firm: warsztaty kulinarne, wyjazdy integracyjne, Super Chef

Oferta dla Firm

Super Chef to marka stworzona z myślą o imprezach firmowych, warsztatach integracyjnych, piknikach firmowych, korporacyjnym team building.

Oprócz codziennych zajęć dla dzieci i młodzieży, szkoła jest organizatorem licznych wydarzeń korporacyjnych dla dzieci i dorosłych pod marką Super Chef. Gotowali z nami przedstawiciele takich firm jak: Heinz, Sony, ING Bank, Svenska Handelsbanken, Groupon, Orange, Pudliszki, Nickelodeon, Citibank, Telekomunikacja Polska SA, Toshiba, Ambasada Amerykańska, Whirlpool, Skarbiec, Hoya, Mercedes Polska, etc.

Organizujemy szkolenia i pokazy kulinarne w bardzo różnych miejscach i dla bardzo różnych klientów. Każda impreza jest indywidualnie planowana i ma niepowtarzalny charakter. Warsztaty gotowania dla firm są organizowane w naszej siedzibie, przy ulicy Tadeusza Rejtana lub w dowolnie wybranym miejscu poza Warszawą. W takim przypadku rezerwujemy dla klienta transport, hotel, pensjonat, etc. Na miejscu oprócz samego szkolenia lub warsztatów integracyjnych organizujemy bardzo wiele nietuzinkowych atrakcji. Do współpracy zapraszamy gwiazdy polskiej sceny kulinarnej.

Super Chef organizuje również pikniki i warsztaty dla dzieci pracowników firm i przedsiębiorstw. Całe rodziny spotykają się na organizowanych przez nas warsztatach z okazji Bożego Narodzenia, Mikołajek. Współtworzymy eventy promujące poszczególne produkty bądz marki.

W sprawie imprez firmowych prosimy o kontakt z Pawłem Trzaską – pawel@littlechef.pl, tel: 501012369.

 

Nasi Partnerzy:      
Wspiera nas również:   

Newsletter

Nie przegap tego, co się dzieje w Little Chefie! Zapisz się na nasz newsletter, a będziemy Cię o wszystkim informować. Na pewno nie za często! Tak w sam raz :)

zgadzam się na otrzymywanie newslettera

Email marketing powered by FreshMail