Email marketing powered by FreshMail

Urodziny

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Jaki jest scenariusz warsztatów urodzinowych/imieninowych?

– 2-3 potrawy robione od podstaw z najlepszych możliwie sezonowych i lokalnych składników (to w końcu szkoła gotowania!) tj. obiad i deser.

– menu wybieracie sami spośród wielu propozycji

– starsi kucharze (8+) mogą wybrać również spośród kuchni świata np. impreza włoska, hinduska, japońska

– uczymy jak przygotować potrawę, jakie składniki wybrać, gotujemy, sprzątamy, podajemy do stołu, i wspólnie jemy.

– na końcu jest tort i standardowy szlagier urodzinowy.

 

W jakie dni można urządzić warsztaty urodzinowe?

– w sobotę o 15:00 lub 18:00

– w niedzielę o 17:30, a co drugi tydzień także o 10:30 i 14:00

– w tygodniu popołudniami. Urodziny w trakcie tygodnia = 5% zniżki!

Kalendarz z terminami: https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/ 

 

Ile kosztuje przyjęcie urodzinowe?

Standardowe przyjęcie kosztuje 900 zł za 8 dzieci. Ostateczna liczba gości potwierdzana jest na 3 dni przed warsztatami i może znacznie różnić się od ilości wysłanych zaproszeń (zwykle kilkoro dzieci mniej).

Kucharze uczęszczający na kursy w Little Chef mają zniżkę 5%.

 

Ile czasu trwają warsztaty urodzinowe?

2 godziny.

 

Jak zarezerwować warsztaty urodzinowe?
  1. Wszystkie rezerwacje urodzinowe przyjmowane są online przez stronę https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/.
  2. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć, czy wybrany termin przyjęcia urodzinowego jest dostępny. Zajęcia, które wyświetlają się na czerwono są już zarezerwowane!
  3. Przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ. Na kalendarzu znajdź interesujący Cię termin przyjęcia urodzinowego (UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny. W przyjęciach mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły 4 lata.). Kliknij w bloczek zajęć, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Zaloguj się albo utwórz konto. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, miejsce zostanie odblokowane. Kliknij w ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewów24. Dokonaj przelewu. Jeżeli płatność została ukończona prawidłowo, zarezerwowałeś termin!
  4. W ciągu 3 dni otrzymasz szczegółową ofertę mailem.W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

* Zadatek podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z imprezy na co najmniej miesiąc przed zarezerwowaną datą. Termin przyjęcia można przesunąć jednokrotnie w ramach dostępnych terminów przed upływem miesiąca przez zarezerwowaną datą. Jeśli przeniesienie terminu nastąpi później niż na miesiąc przed planowaną imprezą, zadatek przepada, chyba że jako nowy zostanie wybrany dostępny termin w dzień powszedni wypadający na mniej niż miesiąc przed pierwotnie wybraną datą.

 

Gdzie odbywają się warsztaty urodzinowe?

– W szkole gotowania Little Chef na Mokotowie (ul. Rejtana 15). W kuchni jest wygodnie, mamy pod ręką nasze ulubione kuchenne pomoce, piekarniki itp.

– w domach naszych kucharzy, w restauracjach, w plenerze.

 

Jaka jest maksymalna liczba dzieci na urodzinach?

W szkole gotowania Little Chef maksymalna liczba dzieci to 22 osoby. Ostateczna liczba gości potwierdzana jest na trzy dni przed urodzinami.

W dniu urodzin płacą Państwo za liczbę dzieci potwierdzoną trzy dni przed imprezą plus za dodatkowe dzieci (mogą to być maksymalnie 2 os.), które pojawią się na urodzinach.

Na urodzinach organizowanych poza szkołą Little Chef maksymalna liczba dzieci ustalana jest w zależności od miejsca, w którym się odbywają.

 

Jaki jest minimalny wiek na urodziny w Little Chef?

4 lata. Prosimy zwrócić uwagę na wiek dzieci. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 4 lata, co oznacza, że pierwszymi urodzinami, które dziecko może świętować w Little Chefie są piąte urodziny.

 

 Co, jeśli muszę odwołać/przełożyć urodziny w ostatniej chwili?

Termin przyjęcia można przesunąć jednokrotnie w ramach dostępnych terminów przed upływem miesiąca przez zarezerwowaną datą. Jeśli przeniesienie terminu nastąpi później niż na miesiąc przed planowaną imprezą, zadatek przepada, chyba że jako nowy zostanie wybrany dostępny termin w dzień powszedni wypadający na mniej niż miesiąc przed pierwotnie wybraną datą.

 

Czy w cenie są składniki i napoje?

Tak. Wszystkie produkty spożywcze oraz napoje wliczone są w cenę. W Little Chef dzieci piją wodę lub mleko. Na specjalne życzenie podajemy sok. Nigdy nie podajemy napojów gazowanych.

 

Czy można zamówić tort i świeczki?

Tak. Robimy pyszny tort czekoladowy, śmietankowy, szarlotkę lub brownie. Na torcie świeczki obowiązkowe!

 

Co jeżeli moje dziecko i/lub goście są wegetarianami/przestrzegają kuchni koszernej/muzułmańskiej/bezmlecznej/bezglutenowej itp.?

Staramy się dostosowywać menu do wszystkich potrzeb naszych dzieci. Prosimy tylko o jak najwcześniejszą dokładną informację o szczegółach diety.

 

Czy mogę zapłacić kartą?

Nie. Pozostała do zapłacenia kwota płacona jest gotówką po warsztatach urodzinowych.

 

Czy dzieci dostają fartuszki na czas warsztatów?

Tak.

 

Czy rodzice zostają na urodzinach?

Rodzice nie uczestniczą w urodzinach i mają czas wolny. Możemy również przygotować poczęstunek dla oczekujących. Szczegóły ustalane są po zrobieniu rezerwacji i wpłacie zadatku.

 

Czy rodzice mogą spróbować tego, co ugotowały dzieci?

Jeżeli coś zostanie, to oczywiście! Najczęściej jednak pozostają tylko okruszki…

 

Czy jest miejsce, gdzie rodzice gości mogą poczekać na dzieci?

Tak. W naszej poczekalni jest kanapa, gazety oraz kawa i herbata.

 

Czy można zabrać pozostałe jedzenie do domu?

Wszystkie potrawy zrobione przez dzieci w Little Chef mogą być zjedzone jedynie na zajęciach w szkole gotowania.

 

Dlaczego muszę potwierdzić menu, poczęstunek dla rodziców, tort i zamówienie fartuszka z haftem imiennym na tydzień przed przyjęciem urodzinowym?

Organizacja każdego przyjęcia urodzinowego zajmuje nam trochę czasu. Trzeba zrobić zakupy, przygotować składniki, upiec ciasta, torty itd. Bardzo staramy się spełniać wszystkie Państwa życzenia, musimy tylko dowiedzieć się o nich z tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Dlaczego muszę potwierdzić liczbę uczestników na 3 dni przed przyjęciem urodzinowym?

Liczbę instruktorów i asystentów, którzy zajmą się Państwa dziećmi oraz rodzicami, jeżeli zdecydują się zaczekać na dzieci na miejscu, zawsze dostosowujemy przede wszystkim do liczebności grupy, ale też do wieku dzieci i wybranego menu. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się każdym dzieckiem i rodzicami.

 

Dlaczego za każde dziecko ponad potwierdzoną liczbę gości muszę zapłacić 100 zł, a nie standardowe 80 zł?

Prosimy o ostateczne potwierdzenie liczby uczestników na 3 dni przed przyjęciem urodzinowym. Organizacyjnie jesteśmy przygotowani właśnie na tę liczbę gości. Pojawienie się dodatkowych uczestników zawsze wiąże się z dodatkowym wysiłkiem ze strony naszych instruktorów i asystentów.

 

Nasi Partnerzy:      
Wspiera nas również: