Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci | LittleChef

Jak zapisać się na zajęcia:

1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć, czy na interesujące Cię zajęcia są jeszcze wolne miejsca, Na zajęcia, które wyświetlają się na czerwono, nie ma już wolnych miejsc!

2. Przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ. Na kalendarzu znajdź interesujące Cię zajęcia. Kliknij w bloczek zajęć, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Zaloguj się albo utwórz konto. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, miejsce zostanie odblokowane. Kliknij w ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewy24. Dokonaj przelewu. Jeżeli płatność została ukończona prawidłowo, jesteś zapisany na zajęcia.

3. Jeżeli masz ważny karnet na zajęcia Mały, Duży albo Nastoletni Kucharz, przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ, wybierz na kalendarzu zajęcia, na które chcesz się zapisać (w ramach okresu ważności karnetu) i kliknij „Zapisz się”.

W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

 

Jak zarezerwować termin przyjęcia urodzinowego:
UWAGA: minimalny wiek uczestników przyjęcia urodzinowego to 4 lata!

1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć, czy wybrany termin przyjęcia urodzinowego jest dostępny. Zajęcia, które wyświetlają się na czerwono są już zarezerwowane!

 

2. Przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ. Na kalendarzu znajdź interesujący Cię termin przyjęcia urodzinowego (UWAGA: minimalny wiek uczestników przyjęcia urodzinowego to 4 lata!). Kliknij w bloczek zajęć, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Zaloguj się albo utwórz konto. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, miejsce zostanie odblokowane. Kliknij ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewy24. Dokonaj przelewu. Jeżeli płatność została ukończona prawidłowo, zarezerwowałeś termin!

3. W ciągu 3 dni otrzymasz szczegółową ofertę mailem.

W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl

Nasi Partnerzy:      
Wspiera nas również: