Jak zapisać się na zajęcia:

 

 1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć na stronie https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec, czy na interesujące Cię zajęcia są jeszcze wolne miejsca. Jeżeli zajęcia podświetlają się na czerwono, oznacza to, że nie ma już wolnych miejsc.
 2. Kliknij w Zaloguj się. Jeżeli nie masz jeszcze konta, kliknij w Rejestracja/Rezerwacja (w tej zakładce można wykupić także zajęcia jednorazowe). Z kalendarza wybierz datę zajęć próbnych, na które chcesz zapisać dziecko albo w przypadku karnetu – datę pierwszych zajęć, na które przyjdzie dziecko (np. jeżeli wykupujesz karnet na 5 zajęć Mały Kucharz i chcesz, aby dziecko dołączyło do grupy 25 października – z kalendarza wybierz tę datę). Jeżeli chcesz zarezerwować miejsce na warsztatach dla dorosłych, zaznacz na kalendarzu datę warsztatów.
 3. Kliknij Dalej i wybierz odpowiednie zajęcia. Jeżeli interesuje Cię karnet na 5 zajęć Mały Kucharz, wybierz z menu Mały Kucharz (4-7 lat), a następnie Karnet 5 zajęć. Pamiętaj, że w przypadku warsztatów Nastolatki zajęcia próbne można wykupić tylko raz.
 4. Wypełnij formularz. Pamiętaj, aby przy rejestracji wpisać imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka, a w pozostałych polach dane kontaktowe rodzica. Z jednego adresu email można zarejestrować tylko jedno dziecko, ale z jednego konta można wykupić jednocześnie kilka zajęć jednorazowych.
 5. Przejdź dalej i zapłać.
 6. Z zakładki Kalendarz Zajęć ponownie wybierz interesujące Cię zajęcia i kliknij Zapisz się. Dopiero po tym kroku miejsce na wybranych zajęciach będzie poprawnie zarezerwowane.

 

Jak zarezerwować termin przyjęcia urodzinowego:
UWAGA: minimalny wiek uczestników przyjęcia urodzinowego to 4 lata!

 1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć  na stronie https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec, czy wybrany termin przyjęcia urodzinowego jest dostępny. Terminy, które podświetlają się na czerwono są już zarezerwowane!
 2. Kliknij w Zaloguj się. Jeżeli nie masz jeszcze konta, kliknij w Rejestracja/Rezerwacja, wybierz z kalendarz odpowiednią datę.
 3. Kliknij Dalej i wybierz Przyjęcie urodzinowe / Birtday Party, a następnie Urodziny / B-day.
 4. Wypełnij formularz. Pamiętaj, aby przy rejestracji wpisać imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka, a w pozostałych polach dane kontaktowe rodzica.
 5. Przejdź dalej i zapłać.
 6. Z zakładki Kalendarz Zajęć ponownie wybierz rezerwowany termin przyjęcia urodzinowego i kliknij Zapisz się. Dopiero po tym kroku termin przyjęcia urodzinowego będzie poprawnie zarezerwowany.

 

W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

 

Nasi Partnerzy:      
Wspiera nas również: