Obozy letnie | Little Chef

FERIE / WAKACJE 

OBOZY ŻEGLARSKO-KULINARNE DLA NASTOLATKÓW (10-15 LAT)

Little Chef Globtroter jest częścią Szkoły Gotowania dla Dzieci Little Chef. W trakcie tygodniowych rejsów po Mazurach uczymy dzieci gotować i otwierać się na nowe smaki.

OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI: W SEZONIE 2019 REJSY ODBYWAJĄ SIĘ W TERMINACH:
> 20-27 LIPCA 2019
> 27 LIPCA – 3 SIERPNIA 2019
PRZEDSTAWIAMY DZIECIOM PROPOZYCJE KULINARNE Z RÓŻNYCH CZĘŚCI ŚWIATA.

Gotujemy ze świeżych produktów, dostarczanych codziennie na pokład jachtów. Nad każdą załogą czuwa doświadczony skipper/chef, który razem z dziećmi gotuje wszystkie posiłki. Dzieci poznają historię i tradycje kulinarne i podstawowe techniki kucharskie, spotykają się z szefami kuchni lokalnych restauracji, uczą przygotowywania lokalnych, mazurskich potraw.

UCZYMY DZIECI SAMODZIELNOŚCI.

Żeglowanie to doskonały wstęp do dorosłości. Pływamy dużymi, bezpiecznymi, 29-cio stopowymi jachtami (8,90 m). Załoga jachtu to maks. 7 dzieci. Dzieci poznają unikalny w skali światowej klimat żeglarski na Mazurach. Dzieci dowiadują się jak poruszać się na jachcie i jak o niego dbać.

OPRACOWALIŚMY AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA.

Program obejmujący m. in. szkolenie żeglarskie, historię żeglarstwa, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, pracę z mapą i kompasem i wiele innych. Codziennie po wpłynięciu do portu dzieci uczestniczą we wspólnych zajęciach.

CENA: 2300 ZŁ.
TERMINY: 20-27 LIPCA 2019, 27 LIPCA – 3 SIERPNIA 2019.

Jesteśmy jedyną firmą, która łączy żeglarstwo z kursem gotowania dla dzieci. Założyciele projektu są rodzicami i miłośnikami żeglarstwa, posiadającymi duże wieloletnie doświadczenie żeglarskie, kulinarne oraz uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Potrafimy zaszczepić w dzieciach miłość do żeglowania i gotowania przy okazji ucząc je samodzielności i odpowiedzialności.

Dowóz dzieci na Mazury we własnym zakresie. Przy odpowiedniej liczbie chętnych możliwy transport grupowy z Warszawy.

Szef projektu Globtroter: Paweł Trzaska: e-mail: pawel@littlechef.pl lub tel.: 501012369.

Nasi partnerzy:

Wspiera nas także: