Email marketing powered by FreshMail

Urodziny

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Kulinarne przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Oferujemy wspaniałe kulinarne przyjęcia urodzinowe w pierwszej w Polsce profesjonalnej szkole gotowania dla dzieci. Z pewnością będą to najciekawsze urodziny Twojego dziecka w całej Warszawie!

Pod naszym okiem (tak, rodzice mogą zrelaksować się przy filiżance kawy i cieście) jubilat i jego przyjaciele przygotują pyszny posiłek, świetnie się bawiąc. Mogą przenieść się w przestrzeni, odkrywając kuchnie rozmaitych krajów lub wejść w bajkowe światy – Hogwartu czy Gwiezdnych Wojen. Potem razem usiądą do stołu i będą mogli cieszyć się owocami swojej pracy.

Jeśli powierzycie nam organizację przyjęcia, zajmiemy się tym kompleksowo – zaproponujemy menu, zapewnimy wszystkie potrzebne sprzęty i przybory kuchenne, przygotujemy fartuszki Little Chef – jeśli chcecie, z wyhaftowanymi imionami uczestników imprezy. Dodatkowo oferujemy drobiazgi, które przypomną gościom tę kulinarną przygodę. Zapewniamy, że dzieci będą zachwycone uczestnictwem w tak oryginalnym przyjęciu. Świetna zabawa, mnóstwo ciekawostek, a do tego pyszny obiad!

Urodziny organizujemy w soboty o godzinie 15 lub 18, w niedziele o 17:30, a w co drugą niedzielę również o 10:30 i 14, w piątki o godz. 18 (godzinę można zazwyczaj zmienić na 16 lub 17) oraz w inne dni w trakcie tygodnia, jeżeli nie ma w tym dniu innych warsztatów.

UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny. W przyjęciach mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły 4 lata.

Zapisy na zajęcia w Little Chef

 

Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do sekcji FAQ lub skontaktuj się z nami.

 

Zobacz cennik organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Nasi Partnerzy:      
Wspiera nas również:   

Newsletter

Nie przegap tego, co się dzieje w Little Chefie! Zapisz się na nasz newsletter, a będziemy Cię o wszystkim informować. Na pewno nie za często! Tak w sam raz :)

zgadzam się na otrzymywanie newslettera

Email marketing powered by FreshMail