FAQ | Little Chef

URODZINY 

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA​

– 2-3 potrawy robione od podstaw z najlepszych możliwie sezonowych i lokalnych składników (to w końcu szkoła gotowania!) tj. obiad i deser.

– menu wybieracie sami spośród wielu propozycji

– starsi kucharze (8+) mogą wybrać również spośród kuchni świata np. impreza włoska, hinduska, japońska

– uczymy jak przygotować potrawę, jakie składniki wybrać, gotujemy, sprzątamy, podajemy do stołu, i wspólnie jemy.

– na końcu jest tort i standardowy szlagier urodzinowy.

– w sobotę o 15:00 lub 18:00

– w niedzielę o o 10:30, 13:30 i 16:30

– w tygodniu popołudniami od poniedziałku do czwartku. Urodziny w trakcie tygodnia = 5% zniżki!

Kalendarz z terminami: https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/ 

Standardowe przyjęcie kosztuje 900 zł za 8 dzieci. Ostateczna liczba gości potwierdzana jest na 3 dni przed warsztatami i może znacznie różnić się od ilości wysłanych zaproszeń (zwykle kilkoro dzieci mniej).

  1. Wszystkie rezerwacje urodzinowe przyjmowane są online przez stronę https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/.
  2. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć, czy wybrany termin przyjęcia urodzinowego jest dostępny. Zajęcia, które wyświetlają się na czerwono są już zarezerwowane!
  3. Przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ. Na kalendarzu znajdź interesujący Cię termin przyjęcia urodzinowego (UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny. W przyjęciach mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły 4 lata.). Kliknij w bloczek zajęć, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Zaloguj się albo utwórz konto. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, miejsce zostanie odblokowane. Kliknij w ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewów24. Dokonaj przelewu. Jeżeli płatność została ukończona prawidłowo, zarezerwowałeś termin!
  4. W ciągu 3 dni otrzymasz szczegółową ofertę mailem.W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

* Zadatek podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z imprezy na co najmniej miesiąc przed zarezerwowaną datą. Termin przyjęcia można przesunąć jednokrotnie w ramach dostępnych terminów przed upływem miesiąca przez zarezerwowaną datą. Jeśli przeniesienie terminu nastąpi później niż na miesiąc przed planowaną imprezą, zadatek przepada, chyba że jako nowy zostanie wybrany dostępny termin w dzień powszedni wypadający na mniej niż miesiąc przed pierwotnie wybraną datą.

– W szkole gotowania Little Chef na Mokotowie (ul. Rejtana 15). W kuchni jest wygodnie, mamy pod ręką nasze ulubione kuchenne pomoce, piekarniki itp.

– w domach naszych kucharzy, w restauracjach, w plenerze. Dla urodzin zorganizowanych poza szkołą Little Chef cena ustalana indywidualnie.

W szkole gotowania Little Chef maksymalna liczba dzieci to 22 osoby. Ostateczna liczba gości potwierdzana jest na trzy dni przed urodzinami.

W dniu urodzin płacą Państwo za liczbę dzieci potwierdzoną trzy dni przed imprezą plus za dodatkowe dzieci, które pojawią się na urodzinach. Za niespodziewanego gościa płacą Państwo 100zł, mogą to być maksymalnie 2-3 os.

Na urodzinach organizowanych poza szkołą Little Chef maksymalna liczba dzieci ustalana jest w zależności od miejsca, w którym się odbywają.

4 lata. Prosimy zwrócić uwagę na wiek dzieci. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 4 lata, co oznacza, że pierwszymi urodzinami, które dziecko może świętować w Little Chefie są piąte urodziny.

Termin przyjęcia można przesunąć jednokrotnie w ramach dostępnych terminów przed upływem miesiąca przez zarezerwowaną datą. Jeśli przeniesienie terminu nastąpi później niż na miesiąc przed planowaną imprezą, zadatek przepada, chyba że jako nowy zostanie wybrany dostępny termin w dzień powszedni wypadający na mniej niż miesiąc przed pierwotnie wybraną datą. UWAGA! Wiemy również, że obecna sytuacja epidemiologiczna jest niepewna, więc dzielimy się z Państwem ryzykiem i w przypadku Państwa (lub solenizanta/solenizantki)obowiązkowej kwarantanny lub izolacji, która może pokrzyżować organizację przyjęcia oferujemy możliwość przeniesienia rezerwacji na inny dostępny termin. Jeśli taka informacja dotrze do nas do 7 dni przed przyjęciem to całość zadatku zostanie przesunięta, a jeśli nastąpi to na mniej niż 7 dni to przeniesiona zostanie połowa kwoty (500 zł).

Tak. Wszystkie produkty spożywcze oraz napoje wliczone są w cenę. W Little Chef dzieci piją wodę. Na specjalne życzenie podajemy sok. Nigdy nie podajemy napojów gazowanych.

Tak. Robimy pyszny tort czekoladowy, śmietankowy, szarlotkę lub brownie. Na torcie świeczki obowiązkowe!

* W CZASIE PANDEMII NIESTETY NIE PRZYGOTOWUJEMY TORTÓW, MOŻNA PRZYWIEŹĆ WŁASNY LUB WYBRAĆ TORT LITTLE CHEFA Z MENU URODZINOWEGO.

Staramy się dostosowywać menu do wszystkich potrzeb naszych dzieci. Prosimy tylko o jak najwcześniejszą dokładną informację o szczegółach diety.

Nie. Pozostała do zapłacenia kwota płacona jest gotówką w dniu przyjęcia urodzinowego lub przelewem po otrzymaniu podliczenia (musi to być minimum 1 dzień przed przyjęciem urodzinowym).

Rodzice nie uczestniczą w urodzinach i mają czas wolny. Możemy również przygotować poczęstunek dla oczekujących. Szczegóły ustalane są po zrobieniu rezerwacji i wpłacie zadatku.

Jeżeli coś zostanie, to oczywiście! Najczęściej jednak pozostają tylko okruszki…

Tak. W naszej poczekalni jest kanapa, gazety oraz kawa i herbata.

*W CZASIE PANDEMII DO KUCHNI WCHODZĄ TYLKO DZIECI, OBOK JEST RESTAURACJA WŁOSKA I PRZYJEMNE KAWIARNIE.

Wszystkie potrawy zrobione przez dzieci w Little Chef mogą być zjedzone jedynie na zajęciach w szkole gotowania.

Organizacja każdego przyjęcia urodzinowego zajmuje nam trochę czasu. Trzeba zrobić zakupy, przygotować składniki, upiec ciasta, torty itd. Bardzo staramy się spełniać wszystkie Państwa życzenia, musimy tylko dowiedzieć się o nich z tygodniowym wyprzedzeniem.

Liczbę instruktorów i asystentów, którzy zajmą się Państwa dziećmi oraz rodzicami, jeżeli zdecydują się zaczekać na dzieci na miejscu, zawsze dostosowujemy przede wszystkim do liczebności grupy, ale też do wieku dzieci i wybranego menu. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że odpowiednio zaopiekujemy się każdym dzieckiem i rodzicami.

Prosimy o ostateczne potwierdzenie liczby uczestników na 3 dni przed przyjęciem urodzinowym. Organizacyjnie jesteśmy przygotowani właśnie na tę liczbę gości. Pojawienie się dodatkowych uczestników zawsze wiąże się z dodatkowym wysiłkiem ze strony naszych instruktorów i asystentów.

Nasi partnerzy: