Jak zapisać dziecko na zajęcia? | Little Chef

ZAJĘCIA 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

  1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć, czy na interesujące Cię zajęcia są jeszcze wolne miejsca, Na zajęcia, które wyświetlają się na czerwono, nie ma już wolnych miejsc!
  2. Przejdź do zakładki KALENDARZ ZAJĘĆ. Na kalendarzu znajdź interesujące Cię zajęcia. Kliknij w bloczek zajęć, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Zaloguj się albo utwórz konto. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, miejsce zostanie odblokowane. Kliknij w ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewy24. Dokonaj przelewu. Jeżeli płatność została ukończona prawidłowo, jesteś zapisany na zajęcia.

W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

Czy mogę odwołać udział w zajęciach?
Rezerwacja upoważnia do jednorazowego udziału w opłaconych zajęciach. W przypadku niewykorzystania rezerwacja przepada, z następującymi wyjątkami:

  1. W przypadku gdy Klient nie może przyjść na wykupiony termin zajęć Małego/Dużego/Nastoletniego Kucharza, może wykorzystać ją tydzień wcześniej lub tydzień później na zajęciach tego samego typu.
  2.  Zajęcia można odwołać do piatku poprzedzajacego zajecia do 12. Szczegoly są zawarte w regulaminie.
  3. Rezerwację na Rodzinne gotowanie można odwołać, ze zwrotem poniesionych kosztów, 10 dni przed terminem wykorzystania.

O chęci odwołania udziału w zajęciach i przeniesienia rezerwacji na inny termin Klient jest zobowiązany poinformować Organizatora drogą mailową na adres littlechef@littlechef.pl.

Nasi partnerzy: