Obozy letnie | Little Chef

FERIE / WAKACJE 

ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.glodniprzygod.pl

Głodni Przygód są częścią Szkoły Gotowania dla Dzieci Little Chef. W 2022 roku zapraszamy dzieci na:

OBOZY KULINARNO-ŻEGLARSKIE NA MAZURACH DLA NASTOLATKÓW (11-16 LAT)

Gotujemy ze świeżych produktów, dostarczanych codziennie na pokład jachtów. Nad każdą załogą czuwa doświadczony skipper/chef, który razem z dziećmi gotuje wszystkie posiłki. Dzieci poznają historię i tradycje kulinarne i podstawowe techniki kucharskie, spotykają się z szefami kuchni lokalnych restauracji, uczą przygotowywania lokalnych, mazurskich potraw.

Uczymy dzieci samodzielności. Żeglowanie to doskonały wstęp do dorosłości. Pływamy dużymi, bezpiecznymi, 29-cio stopowymi jachtami (8,90 m). Załoga jachtu to maks. 7 dzieci. Dzieci poznają unikalny w skali światowej klimat żeglarski na Mazurach. Dzieci dowiadują się jak poruszać się na jachcie i jak o niego dbać.

Program obejmujący m. in. szkolenie żeglarskie, historię żeglarstwa, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, pracę z mapą i kompasem i wiele innych. Codziennie po wpłynięciu do portu dzieci uczestniczą we wspólnych zajęciach.

TERMINY: 23 – 30 LIPCA 2022,
30 LIPCA – 6 SIERPNIA 2022.
CENA: 2500 zł

PORTO-PUCKO. STACJONARNE KOLONIE KULINARNE DLA DZIECI MŁODSZYCH (8-12 LAT)

Jak zawsze, głównym hasłem naszych kolonii są kulinaria. Codziennie, razem z dziećmi przygotowujemy posiłki i dania z całego świata. Nasz dostawca dowozi nam codziennie świeże produkty do gotowania. Dzieci wspólnie z opiekunami przygotowują wszystkie posiłki w ciągu dnia.

Mamy do dyspozycji specjalną salę warsztatową, która jest przeznaczona tylko dla naszej grupy. Wewnątrz przy stołach roboczych warsztaty będą codziennie prowadzili szefowie kuchni, którzy na co dzień pracują w Szkole Gotowania Little Chef.

W ośrodku, w którym mieszkamy mamy do dyspozycji rowery, supy z wiosłami, motorówkę do rejsów widokowych.

Porto-Pucko, to oczywiście nazwa wymyślona przez nas. Pani Julii, pracującej w Little Chef poplątał się język i zamiast powiedzieć port w Pucku powiedziała Porto-Pucko. Tak już zostało.

TERMINY: 25 CZERWCA – 2 LIPCA 2022, 2 LIPCA – 9 LIPCA 2022.
CENA: 2500 zł

 

Szef projektu Głodni Przygód: Paweł Trzaska: e-mail: pawel@littlechef.pl lub tel.: 501012369.

Nasi partnerzy: