Zespół | Little Chef

ZESPÓŁ 

Szkoła Gotowania Little Chef powstała w 2007 roku. Naszym celem jest gotowanie z dziećmi tak, by polubiły zdrowe jedzenie. Współpracujemy z dziesiątkami szkół i przedszkoli w Warszawie i okolicach, podróżujemy do odległych zakątków Polski z naszymi warsztatami. Od 2007 roku w naszych zajęciach wzięło udział ponad 80 000 dzieci. Prowadzimy stałe cykle zajęć dla szkół, które przyjeżdżają do naszej kuchni na warsztaty, lekcje kulinarnej historii czy sezonowości w kuchni. W naszej przestronnej kuchni organizujemy cykliczne warsztaty, urodziny, pokazy kulinarne. 

Oprócz codziennych zajęć dla dzieci i młodzieży, szkoła jest organizatorem licznych wydarzeń korporacyjnych dla dzieci i dorosłych pod marką Super Chef. Gotowali z nami przedstawiciele takich firm jak: Heinz, Sony, ING Bank, Svenska Handelsbanken, Groupon, Orange, Pudliszki, Nickelodeon, Citibank, Telekomunikacja Polska SA, Toshiba, Ambasada Amerykańska, Whirlpool, Skarbiec, Hoya, Mercedes Polska, etc.

Nasz zespół | Little Chef

KATIA

Prekursorka warsztatów kulinarnych dla dzieci. Zanim zrodziła się moda  na kulinaria zaczęła uczyć dzieci dobrze gotować i zdrowo jeść. To z  miłości do dzieci i do dobrej kuchni powstała szkoła, w której gotowały już tysiące dzieci. W 2018 roku założyła fundację Samodzielność od Kuchni, która pomaga młodzieży z domów dziecka wejść w dorosłość.

Nasz zespół | Little Chef

PAWEŁ

Prowadzi eventy i warsztaty dla dorosłych i firm pod marką Super Chef. Twórca i kapitan Głodnych Przygód – obozów żeglarsko-kulinarnych. Dzieci przez tydzień poznają Mazury żeglując, a jednocześnie przygotowują samodzielnie potrawy ze wszystkich stron świata.

Seba

SEBASTIAN

Szef Kuchni i doradca kulinarny. Gotuje na okrągło, ale ubiera się w kratkę. Przyszedł do Chefa żeby gotować #posiłkidlaSOR i został by tworzyć z nami Little Chef w domu.

Nasz zespół | Little Chef

JULIA

Głos Little Chefa – to z nią rozmawiacie o urodzinach i zajęciach. Wulkan pozytywnej energii i anielskiej cierpliwości. Rozwiąże każdą sprawę.

Nasz zespół | Little Chef

DARIA

To ona stoi za menu zajęć Małego Kucharza, Dużego Kucharza i Nastoletniego Kucharza. Przepisy jej babci już nie raz zrobiły furorę!

Nasz zespół | Little Chef

OLGA

Prawie socjolożka i psycholożka. Leniwe, brioszki i croissanty zje w każdej ilości. 

Nasz zespół | Little Chef

XENIA

Pasją do wypieków i uśmiechem zaraża wszystkich dookoła. Urodzinowe torty i poczęstunek są w jej rękach.

Nasz zespół | Little Chef

OLA

Mama i nauczycielka. Pobudza dziecięca wyobraźnię i rozśmiesza wszystkich do rozpuku.

JAGODA

Gotuje nie tylko z dziećmi, ale też dla rodziny i przyjaciół. W wolnym czasie zapalona czytelniczka i wędrowniczka.

ZUZIA

Studentka psychologii, pisząca pracę o zdrowym żywieniu dzieci. Próbuje dodawać ziemniaki do każdego dania.

KAROL

Przyszedł tu, kiedy miał 11 lat. Teraz nosi większy fartuch.

Nasi partnerzy:

Wspiera nas także: