Jak zarezerwować urodziny | Little Chef

URODZINY 

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN PRZYJĘCIA URODZINOWEGO?

UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny. W przyjęciach mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły 4 lata. 

  1. Sprawdź w zakładce Kalendarz Zajęć na stronie https://littlechef-warszawa-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec, czy wybrany termin przyjęcia urodzinowego jest dostępny. Terminy, które podświetlają się na czerwono są już zajęte!
  2. Kliknij w Zaloguj się. Jeżeli nie masz jeszcze konta, kliknij w Zarejestruj się. Wypełnij formularz. Pamiętaj, aby przy rejestracji wpisać imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka, a w pozostałych polach dane kontaktowe rodzica / opiekuna.
  3. Wejdź w zakładkę Kalendarz Zajęć i w kalendarzu znajdź datę, którą chcesz zarezerwować.
  4. Kliknij w bloczek z wybraną datą, otworzy się okienko, kliknij w „Zapisz się”. Teraz masz 15 minut, aby zapłacić. Jeżeli nie zapłacisz w wymaganym czasie, wstępna rezerwacja zostanie usunięta.
  5. Kliknij w ZAPŁAĆ, system przekieruje Cię do portalu Przelewy24. Dokonaj przelewu. Jeżeli transakcja została ukończona prawidłowo, termin jest zarezerwowany i widoczny na Twoim koncie w zakładce Członkostwo.
  6. W ciągu 2-3 dni otrzymasz pakiet informacyjny ze szczegółami dotyczącymi organizacji przyjęcia urodzinowego, w tym propozycjami menu.

W razie pytań prosimy o telefon albo email pod adresem littlechef@littlechef.pl.

Nasi partnerzy: