Urodziny | Little Chef

URODZINY 

KULINARNE PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI

Co robią dzieci? 
Wspaniale się bawią, bo bez tego nie ma dobrych urodzin, i gotują. Pod naszym okiem, ale samodzielnie robią pizzę albo makaron, sos pesto, cytrynowe biscotti lub czekoladowe ciasto. A na końcu wszyscy siadają do wspólnego stołu. Przy naszym stole tworzą się przyjaźnie, można się pośmiać i porozmawiać. Rodzice dołączają na tort i wspólne śpiewanie. 

Co w tym czasie robią dorośli? 
Mają czas, by usiąść z rodzicami gości, spokojnie porozmawiać. My pieczemy na takie spotkanie ciasta i serwujemy pyszną kawę. A może wolicie chwilę odpocząć? Można te dwie godziny spędzić słuchając doskonale bawiących się dzieci lub czytając. Mamy ciekawe gazety i książki kucharskie, a także wyśmienite napoje.

A tak technicznie, jak to wygląda?

Zajmujemy się organizacją imprezy kompleksowo – zaproponujemy menu, zapewnimy wszystkie potrzebne sprzęty i przybory kuchenne, przygotujemy fartuszki Little Chef – jeśli chcecie możecie zamówić je z wyhaftowanymi imionami uczestników imprezy.

Dodatkowo oferujemy drobiazgi, które przypomną gościom tę kulinarną przygodę. Zapewniamy, że dzieci będą zachwycone uczestnictwem w tak nieszablonowym przyjęciu. Świetna zabawa, mnóstwo ciekawostek, a do tego pyszne jedzenie! 

Urodziny organizujemy w soboty o godzinie 15 lub 18, w niedziele o 10:30 lub 13:30, a w piątki i inne dni tygodnia o dowolnej godzinie, jeżeli nie ma w tym dniu innych warsztatów. 

UWAGA: Organizujemy imprezy urodzinowe dla solenizantek i solenizantów świętujących co najmniej 5 urodziny. W przyjęciach mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły 4 lata.
Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do sekcji  FAQ lub skontaktuj się z nami. Zobacz cennik organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Nasi partnerzy: